Hakkımızda

HAKKIMIZDA

EXIMMAN GRUP TEKSTIL

Eximman Grup olarak 2017 yılından beri faaliyetteyiz. Geleneksel ticaretin temel üç basamağı olan üretim, ithalat ve ihracaat süreçlerinin her birini inovatif bir perspektifle dönüştürüyoruz. Teknolojinin artan etkisi ile geleneksel ticaretin yapısında görülen dönüşümü; üretim, ihracaat ve ithalat için yeniden tasavvur ediyoruz.

Kolay E-Ticaret

Ticaretin en zor fakat en kazançlı ayağı olan ihracaat süreçlerine yeni bir soluk getiyoruz. Özellikle e-ihracaat süreçlerinin ürün seçiminden ürünlerin karşı ülke depoya inişine kadar ki tüm süreçlerde müşterilerimize refakat ediyoruz. Eximman Grup tarafından üretilecek veya koordine edilecek ürünlerin ihraç edilmesinin yanında özellikle Pazar arayan orta/ küçük ölçekli üreticilerin kendi mallarını uluslararası platformlarda satmalarına yardımcı oluyoruz. Eximman Akademi bu yönü ile yerel üreticilerimizin Amazon.com veya alibaba.com gibi platformlarda yüksek kazançlar elde etmesi için çalışmalarını hızla sürdürüyor.

E-Ticaret Eğitim

Eximman Akademisini yılların getirdiği e-ticaret satış ve pazarlama teknik ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak adına geliştirdik. Alternatifli eğitim paketleri ile hem yurt içinde hem de yurt dışında yüksek hacimli satışlar yakalayacaksınız. Üreticiler, toptancılar ve droshipperlara mahsus modüller sayesinde e-ticaret veya e-ihracat yapmak isteyen herkese yönelik eğitim ve mentörlük hizmetleri sunuyoruz. Böylelikle ürettiğiniz veya stoklarınızda bekleyen ürünleri ulusal ve uluslararası tüm pazarlara açıyoruz.

Esnek Üretim Bandı

Üretim süreçlerini klasik bant usullerinden esnek üretim tarzına dönüştüyoruz. Üretimi süreçlerimizi, envanterimizde yer alan ve her geçen gün genişleyen ürün portföyümüz ile sınırlandırmıyoruz. Gerek trendler gerekse müşteri talepleri doğrultusunda ürün optimizasyounu veya yeniden tasarlanması yoluna gidiyoruz. Müşteri ile üretici arasındaki bariyerleri kaldırıp üretimi şeffaf bir şekilde adım adım geliştiriyoruz. Hızlı reaksiyon göstererek son kullanıcıyı tatmin edecek nihai ürünü ortaya koyuyoruz.

Amazon Eğitimi / Amazon Ürün Tedariği

Eximman Grup olarak Amazon satışlarına çok önem veriyoruz. Amazon’da satış yapmak isteyen amatör veya profesyonel herkese ürün bulma analizlerinden ürün tedariğine, ürün listelemelerinden Amazon depolarına teslimine kadar ki süreçleri yönetiyoruz. Sizin tespit ettiğiniz veya bizim envanterimizde yer alan Amazon Hot Seller ürünlerini bu platformda satmanıza yardımcı olarak kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

Dropshipping

Yurt içinde n11, hepsiburada.com ve gittigidiyor gibi e-ticaret platformlarında stoksuz satış yapmak isteyenlerin adresi olarak Eximman Grup dropshipping hizmeti veriyor. Xdeppo.com üzerinden bizlere ilettiğiniz siparişlerinizi %70-80 oranlarında aynı gün kalanını da bir kaç gün içerisinde temin ederek kargoya veriyoruz. Sizleri stok tutma riski ve ürün kargolama zahmetinden kurtarıyoruz. Birçok platformda üst sıralarda çıkmanız için gerekli teknik desteği veriyoruz.

Eximman Grup olarak kısa sürede geldiğimiz bu noktadan çok daha ilerisini hedefliyoruz. Bu konuda sizlerden her türlü desteği ve işbirliğini bekliyoruz.