Amazon’da Satış Nasıl Yapılır?

15/01/2020

Amazon’da Satış

Amazon.com’a Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından binlerce girişimcinin yüksek kazançlar elde etmek için yönelmektedir. Her gün yüzlerce yeni satış hesabının açılması Amazon.com’a olan yoğun ilginin bir diğer göstergesidir. Eximman Grup olarak biz de Amazon.com platformuna özel bir önem veriyoruz. Bu platform çerçevesinde ortaya çıkan gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Amazon.com alım gücü yüksek çok büyük bir pazara satış imkanı sunduğu için oldukça avantajlı bir platform olarak dikkat çekiyor. Bunun yanında Türkiye’de yaşayan birinin amazon satışı yapmak istemesi kur farkı dolayısı ile çok daha avantajlı hale gelmektedir. Amazon satış hacmi için çok cüzzi miktardaki karlar bile Türkiye’de ciddi karşılıklara denk gelebilmektedir. Bu sebeple Amerikan dolarının bu kadar değerli olduğu günümüzde amazon.com üzerinden kazanç elde etmek çok kazançlı bir iş kolu olarak karşımıza çıkıyor.

Amazon’a Ürün Gönderme

Amazon.com bahsettiğimiz büyük bir pazar ve yüksek kazanç avantajları ile dikkat çeker iken dünyanın her tarafından bu pazarda yüksek gelir etmek isteyen girişimciler ile rekabete neden oluyor. Bu sebeple yeterli teknik donanımız olmadan yapağınız girişimlerin başarısızlıkla sonuçlanması olasılığı gündeme geliyor.  Öte yandan amazon.com yoğun alışveriş trafiğini katı kurallar koyarak düzenleme yoluna gidiyor. Bu durumda satıcıların karşısına oldukça karmaşık bir bürokratik süreç çıkıyor.

Amazon ve Eximman

Eximman Grup olarak Amazon.com üzerinden yapacağınız satışlardaki riskinizi minimize edecek desteği sağlıyoruz. Doğru ürünlerin bulunması adına gerekli analizleri yapıyoruz ve size değerlendirmeler sunuyoruz. Efektif biçimde ürünlerin görsellerinin hazırlanması, listelemelerde üst sıralarda çıkma taktikleri gibi satış hacminizi artıracak geniş bir reçete sunuyoruz. Bir yandan Eximman üretim birimi olarak amazon.com’da çok satan ürünleri sizlerin hizmetine sunuyoruz. Kendi ürünlerimizi özelleştirebiliyoruz veya sizin arzu ettiğiniz ürünü satışa hazır ediyoruz. Eximman Grup envanteri kapsamında olmayan bir ürün satmak istediğinizde ise etkili satış taktiklerinden amazon.com’un karmaşık bürokratik süreçlerini sizing adınıza takip ediyor, gerekirse ürünlerin paketlenmesinden amazon.com’un deposuna inmesine kadar ki süreçleri opere ediyoruz.

Recent comments

*
*
*

Son Yazılar

Categories