Dropshipping Nedir? Nasıl Yapılır

15/01/2020

E-Ticaret İle Satış Nasıl Yapılır?

Bilişim teknolojisinde yaşanan muazzam ilerlemelere paralel olarak tüketim alışkanlıklarında kökten değişimler yaşanmıştır. Artık en temel ihtiyaçlar bile internet teknolojileri sayesinde çok pratik bir biçimde ısmarlanabilmektedir. Genellikle birkaç gün içerisinde istenilen adrese siparişler ulaşmaktadır. Zahmetsizce, bir kaç tık ile ihtiyaçlarınız birkaç günde ayaklarınıza kadar ulaşmaktadır. Öte yandan internet alışverişleri çok hızlı bir şekilde fiyat karşılaştırılmasına izin vermektedir. Bu sebep tüketiciler daha ucuza daha kaliteli ürünü satın alabilmek için her geçen gün daha yoğun bir şekilde elektronik ticarete eğilim göstermektedir.

Dropshipping Nedir ?

İnternet alışverişlerine müşterilerinin çok kısa sürede  yoğun ilgi göstermesi birçok kişinin internette satış yaparak kazanç elde etmeye sevk etmiştir. İnternet üzerinden satışların milyonlarca kişiye ücretsiz veya çok düşük ücretler ile ulaşma imkanı ile satıcıları cezbetmektedir.

Bu avantajlarının yanında ürünlerin stoklanması, kargolanması gibi zaman ve para isteyen işlemlerin yanında e-ticaret girişimlerinde yanlış ürün seçimleri neticesinde satmak üzere aldığınız ürünlerin deponuzda yıllarca beklemesi olasılığı söz konusudur. Bu söz konusu risk faktörlerini kaldırmak veya minimize etmek adına dropshipping yöntemi geliştirilmiştir. Böylelikle sadece panel yönetimlerini gerçekleştirerek e-ticaret yapmak konforu ortaya çıkmıştır.

Eximman ve Dropshipping

Eximman Grup olarak diğer birçok hizmet kolunun yanında dropshipping hizmeti de vermekteyiz. Onlarca hotseller ürünü stoklarımızda tutmakta, sizlerin özel platformumuz üzerinden oluşturduğunuz siparişleri çoğunlukla aynı gün kargolamaktayız. Eximman Grup olarak e-ticaret  yaparak kazanç elde etmek isteyen herkes ile işbirliği yapmak istiyoruz.

Recent comments

*
*
*

Son Yazılar

Categories